664 996 257

Akceptujemy następujące formy płatności:


- Gotówką przy odbiorze towaru od kuriera:

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty kurier nie wyda towaru.


- Tradycyjny przelew bankowy:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia na konto bankowe, którego dane otrzymasz zaraz po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie (zazwyczaj następnego dnia roboczego licząc od momentu dokonaniu przelewu). Przy płatności zwykłym przelewem nie doliczamy dodatkowych opłat.


- Szybkie płatności obsługiwane przez system przelewy24:

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia za pomocą serwisu przelewy24. Serwis ten umożliwia dokonanie natychmiastowej płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu. Pieniądze od razu zostaną zaksięgowane na naszym koncie i bezzwłocznie przystąpimy do realizacji zamówienia.Wszystkie ceny podane na stronach internetowych ZgarnijOkazje.pl uwzględniają rabat przy płatności gotówką lub tradycyjnym przelewem. W przypadku gdy płatność nie jest realizowana gotówką lub tradycyjnym przelewem naliczana jest dodatkowa opłata w wysokości podanej przed złożeniem zamówienia.