Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DC1E (pudełko w gorszym stanie)

Sterowanie: panel dotykowy
Liczba pól grzewczych: 4
Moc przyłączeniowa: 7400W
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Darmowa dostawa

Dostępny od ręki

Zamów w ciągu

Wyślemy w poniedziałek

Złóż zamówienie przed godziną 14:00, a przesyłkę kurierską wyślemy jeszcze tego samego dnia. Paczki nadajemy tylko w dni robocze. Do realizacji zamówienia przystępujemy w momencie wybrania przesyłki płatnej przy odbiorze lub zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku bankowym.
3 450,00 zł

 • Nowy
  Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DC1E (pudełko w gorszym stanie)
  3 450,00 zł

  Opis

  Właściwa temperatura ma decydujące znaczenie dla uzyskania doskonałych rezultatów gotowania. Kilka stopni za dużo sprawi, że nasze risotto się spali, mleko wykipi, a kiełbaski przypalą. Funkcja PerfectCook kontroluje i automatycznie reguluje temperaturę w naczyniu podczas gotowania, ostatecznie kładąc kres przypadkom przypalenia, wykipienia lub rozgotowania potrawy.

   

  Przyspiesz gotowanie

  Czasami podczas gotowania potrzebujemy dodatkowej mocy grzania. Ulepszona funkcja PowerBoost w naszych płytach elektrycznych i indukcyjnych zapewnia jeszcze większą moc, aby przyspieszyć gotowanie. Na przykład, teraz zagotowanie 2 litrów wody wymaga niemal 50% mniej czasu, niż na konwencjonalnej płycie ceramicznej.


  PanBoost

  PanBoost służy znacznemu przyspieszeniu nagrzewania patelni i garnków bez obawy o uszkodzenie ich powłoki na skutek przegrzania. Aktywacja funkcji, łatwo dostępnej w menu, pozwala na szybkie smażenie lub gotowanie, w zaledwie 30 sekundach.

   

  MoveMode wspomaga intuicyjne i komfortowe gotowanie

  Funkcja MoveMode sprawia, że gotowanie jest w pełni intuicyjne i wygodne. Dawniej, po zagotowaniu regulowałeś poziom mocy chcąc kontynuować gotowanie, czy duszenie potrawy. Teraz, funkcja MoveMode zrobi to za Ciebie. Uruchomienie MoveMode dzieli strefę grzewczą na trzy różne obszary grzewcze z automatycznie ustawionymi poziomami mocy. Wystarczy przesunąć garnek z przedniej strefy grzewczej, w której odbywa się gotowanie do tylnej, aby dokończyć dogotowywanie.

   

  Szybsze gotowanie, zmniejszone zużycie energii. Oto indukcja

  Płyty indukcyjne wytwarzają ciepło tylko tam, gdzie jest potrzebne — w podstawie naczynia. Co to oznacza dla Ciebie? Większe bezpieczeństwo i wygodę! Niższa temperatura płyty chroni przed oparzeniem dłoni zarówno dorosłych, jak i dzieci. Co więcej, dzięki płycie indukcyjnej można zagotować dwa litry wody dwukrotnie szybciej niż na płycie szklano-ceramicznej, co pozwala także zaoszczędzić mnóstwo energii.

   

  Rozpoznawanie obecności naczyń

  Rozpoznawanie obecności naczyń, płyta nie zadziała dopóki nie postawisz garnka na płycie indukcyjnej. Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dzieci: blokuje panel sterowania płyty przed przypadkową zmianą ustawień.

   

  Komfort

  Sterowanie płytą jest jeszcze łatwiejsze z przedłużoną do 30 cm strefą kontrolną Premium. Wybór poziomów mocy jest intuicyjnie prosty i zawiera dodatkowe funkcje. Interfejs użytkownika pokazuje tylko te funkcje, które są rzeczywiście potrzebne. Po zakończeniu pracy podświetlone informacje znikają i powierzchnia płyty odzyskuje elegancki, jednolity wygląd.

   

  Nieskończona swoboda z perfekcyjnym wynikiem

  Można używać kuchenki tak samo jak zwykłej płyty indukcyjnej z czterema oddzielnymi strefami lub połączyć je, uzyskując dwie duże strefy FlexInduction. Stwarza to dodatkowe miejsce na postawienie naczynia, niezależnie od jego wielkości i kształtu - w dowolny wybrany sposób. Dzięki rozszerzonej strefie FlexInduction, nawet bardzo duże garnki i patelnie o średnicy 30 cm będą miały sporo miejsca, stojąc obok brytfanny o długości 40 cm i innych akcesoriów.

   

  Prosta kontrola płyty

  Jeśli podczas gotowania przestawisz garnek z jednej strefy gotowania na drugą, nie ma konieczności dodatkowej regulacji poziomów ich temperatury. Ponieważ nowe strefy przyjmują poprzednie ustawienia, takie jak poziom grzania i czas gotowania – wystarczy potwierdzenie dotknięciem przycisku.


  Gotowanie jeszcze szybsze

  Funkcja QuickStart wykrywa miejsce usytuowania naczynia na płycie i automatycznie wyświetla odpowiednią strefę grzania na panelu sterowania. Możesz od razu zacząć gotowanie i wybrać odpowiedni poziom grzania dla swojego naczynia, bez zbędnej zwłoki.

   

  Zachowuje ustawienia

  W przypadku jakichkolwiek problemów w obrębie powierzchni płyty, czy wykipienia, urządzenie wyłącza się automatycznie, zapisując ostatnio wybrane ustawienia. Pozwala to na łatwe oczyszczanie powierzchni i przywrócenie ustawień - za jedym naciśnięciem przycisku.

  Specyfikacja

  Kolor płyty grzewczej
  Czarny
  Rodzaj płyty
  Indukcyjna
  Liczba pól grzewczych
  4
  Szerokość [cm]
  60.6
  Głębokość [cm]
  52.7
  Wysokość [cm]
  5.1
  Napięcie zasilania [V]
  230
  Moc przyłączeniowa [W]
  7400
  Sterowanie płyty grzewczej
  Dotykowe
  Wskaźnik ciepła resztkowego
  Tak
  Gwarancja producenta
  24 miesiące

  Opinie

  Masz ten produkt?

  Dodaj pierszą opinię dla Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DC1E (pudełko w gorszym stanie)

  Dodaj opinię

  Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DC1E (pudełko w gorszym stanie)


  Przedłużenie gwarancji

  Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DC1E (pudełko w gorszym stanie)
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona
  Zwykła gwarancja
  Standardowa gwarancja producenta
  Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
  Warunki ubezpieczenia Ilość lat dodatkowego pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
  Wybierz dodatkowe ubezpieczenie
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona

  Raty

  Bank
  Kalkulator kredytowy
  Kwota kredytu
  Wpłata własna
  Ilość rat
  Wysokość raty
  0 zł

  * Obliczenia wykonywane przez kalkulator mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.