Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10

Max. wydajność: 310 m3/h
Filtrowanie powietrza: 4 stopniowe
Łączność Wi-Fi: tak
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Darmowa dostawa

Dostępny od ręki

Zamów w ciągu

Wyślemy w poniedziałek

Złóż zamówienie przed godziną 14:00, a przesyłkę kurierską wyślemy jeszcze tego samego dnia. Paczki nadajemy tylko w dni robocze. Do realizacji zamówienia przystępujemy w momencie wybrania przesyłki płatnej przy odbiorze lub zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku bankowym.
1 930,00 zł

 • Nowy
Ten produkt został kupiony przez Anna przed 5 dniami
  Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
  1 930,00 zł

  Opis

  Oczyszczacz, który natychmiast informuje o stanie powietrza 

  Zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz mogą łatwo przedostać się do Twojego domu przez otwarte drzwi i okna. Naturalna wentylacja przepuszcza do powietrza alergeny i cząsteczki pyłu zawieszonego PM2.5, które współtworzą smog.

  Dwa tryby wyświetlania zanieczyszczeń:

  Wskaźnik poziomu alergenów IAI - na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12, która wskazuje poziom alergenów unoszących się w powietrzu.

  Wskaźnik poziomu cząsteczek PM2,5 - oczyszczacz wskazuje aktualne stężenie cząsteczek PM2,5 w powietrzu w g/m3.

  Pierścień kolorów na panelu urządzenia w wyraźny sposób informuje o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (dobra jakość powietrza) do czerwonego (bardzo zła jakość powietrza).

  Usuwa 99,9% wirusów z powietrza przechodzącego przez filtr*

  *Test redukcji drobnoustrojów przeprowadzony w Airmid Health group Ltd., testowany w komorze testowej o pojemności 28,5 m3 skażonej wirusem grypy A (H1N1). Sam oczyszczacz powietrza nie chroni przed Covid-19, ale może być częścią planu ochrony Ciebie i Twojej rodziny, aby pomóc w wentylacji i utrzymaniu czystego powietrza (Agencja Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych).

  Błyskawiczne oczyszczanie powietrza

  Wskaźnik CADR to jeden najważniejszych parametrów urządzenia. Składa się na niego skuteczność filtracji i przepływ powietrza, który informuje, ile powietrza urządzenie może przefiltrować.

  Dzięki CADR wynoszącemu 310 m3/h, urządzenie oczyści powietrze w pomieszczeniu o maksymalnej powierzchni 37 m2 w zaledwie 20 min.

  2 automatyczne tryby. Każdy tryb różni się ustawieniem czułości. Oznacza to, że oczyszczacz reaguje inaczej, gdy wykrywa alergeny, zanieczyszczenia czy bakterie i wirusy.

  • Tryb ogólny 
  • Tryb antyalergenowy, jeszcze bardziej czuły na obecność alergenów w powietrzu

  Zawsze skuteczne filtry, dzięki specjalnym powiadomieniom 

  W urządzaniu znajdują się 4 filtry:

  Filtr wstępny - odpowiedzialny za wyłapywanie kurzu, włosów i sierści.

  Filtr z aktywnym węglem - usuwa szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy.

  Filtr NanoProtect HEPA - zatrzymuje niemal 100% mikrozanieczyszczeń takich jak cząsteczki PM2,5, PM10, alergeny - kurz, roztocza, zarodniki pleśni i grzyby oraz bakterie i wirusy.

  Filtr NanoCloud - pochłania suche powietrze, łączy go z cząsteczkami wody i uwalnia do otoczenia nawilżone powietrze.

  O stanie filtrów powiadomi odpowiedni symbol na panelu sterowania. Jeśli filtr wstępny nie zostanie wyczyszczony, a filtry węglowe i NanoProtect HEPA nie zostaną wymienione, po jakimś czasie urządzenie się wyłączy, gdyż oczyszczanie przestanie być efektywne. Dzięki temu masz pewność, że zawsze oddychasz czystszym i zdrowszym powietrzem

  Symbole:

  F0 - Wyczyść filtr wstępny (zalecane co tydzień)

  F1 - Wymień obrotowy filtr nawilżający NanoCloud (FY3435)

  C7 - Wymień filtr z aktywnym węglem (FY2420)

  A3 - Wymień filtr NanoProtect HEPA (FY2422) 

  Zdrowsze powietrze o 99% mniej bakterii*

  Technologia NanoCloud pozwala na nawilżanie powietrza z wykorzystaniem naturalnego procesu parowania. Niewidoczna mgiełka, którą tworzą mikroskopijnej wielkości cząsteczki wody, zapewnia o 99% mniej bakterii w porównaniu do nawilżaczy ultradźwiękowych. Cząsteczki wody są tak małe, że trudniej przyczepiają się do nich bakterie. 

  Bez jonów, ozonu i szkodliwych środków chemicznych. Ewaporacyjne nawilżanie powietrza z technologią NanoCloud to naturalna i bezpieczna metoda nawilżania.

  *W porównaniu do nawilżaczy ultradźwiękowych.

  Komfortowy i zdrowy poziom nawilżenia powietrza

  Rekomendowany poziom nawilżenia powietrza od 40% do 60% minimalizuje prawdopodobieństwo wystąpienia problemów zdrowotnych, które mogą nasilać się lub być powodowane przez suche powietrze. Taki zakres nawilżenia zapobiega również rozwojowi bakterii i pleśni oraz sprawia, że oddychanie powietrzem w domu staje się przyjemniejsze.

  Automatyczne utrzymywanie stałego nawilżenia. Inteligentny czujnik nieustannie monitoruje wilgotność powietrza i automatycznie utrzymuje jego stałe nawilżanie. Wystarczy wybrać preferowany poziom – 40%, 50% lub 60%. Można też wybrać tryb automatyczny, a nawilżacz sam dopasuje odpowiednie nawilżenie.

  Wskaźnik poziomu nawilżania powietrza. Elektroniczny wyświetlacz pokazuje mierzony przez czujnik aktualny poziom nawilżenia powietrza.

  Tryb nocny i blokada rodzicielska

  W trybie nocnym oczyszczacz zmniejsza prędkość pracy wentylatora i ogranicza poziom hałasu, by zapewnić spokojny sen. Oświetlenie urządzenia można przygasić lub wyłączyć, w zależności od indywidualnych preferencji. 

  Blokada rodzicielska uniemożliwi przypadkową zmianę ustawień oczyszczacza przez Twoje dziecko. Masz pewność, że urządzenie będzie pracowało zawsze według Twoich preferencji.

  Zdalne sterowanie

  Kontroluj powietrze z domu i z zewnątrz. Aplikacja mobilna Clean Home + umożliwia zdalne sterowanie oczyszczaczem, informuje o aktualnym poziomie zanieczyszczeń w Twoim domu oraz najbliższej okolicy, a także o aktualnym poziomie pylenia w sezonie alergicznym. Sprawdzisz poziom zużycia filtra oraz otrzymasz wiele cennych porad i wskazówek.

  Specyfikacja

  Rodzaj produktu
  Oczyszczacz powietrza
  Moc [W]
  40
  Rodzaj zasilania
  Sieciowe
  Montaż
  Na podłodze
  Inne
  Usuwa 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 µm i radzi sobie z suchym powietrzem, Skutecznie wykrywa i usuwa bakterie oraz wirusy takie jak H1N1.
  Ilość stopni oczyszczania
  Auto 4
  Wyświetlacz
  Dotykowy panel kontrolny Elektroniczny
  Inne
  Technologia AeraSense wykrywa stężenie alergenów w pomieszczeniu i wyświetla poziom potencjalnego zagrożenia w skali od 1 do 12. Timer do 9 godzin, Sterowanie dzięki aplikacji na urządzenie mobilne, Możliwość włączenia i wyłączenia nawilżacza.
  Rodzaj filtrów
  Aktywny filtr węglowy HEPA Węglowy Wstępny
  Ilość filtrów
  4
  Max powierzchnia pomieszczenia [m2]
  37
  Wydajność CADR [m3/h]
  310
  Czujniki
  Jakości powietrza
  Kolor
  Biało-czarny
  W zestawie
  Oczyszczacz powietrza; Filtr wstępny; Filtr węglowy (FY2420) - do 1 roku użytkowania; Filtr NanoProtect HEPA (FY2422) - do 2 lat użytkowania; Filtr NanoCloud (FY3435) - do 1 roku użytkowania
  Gwarancja producenta
  24 miesiące

  Opinie

  Masz ten produkt?

  Dodaj pierszą opinię dla Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10

  Dodaj opinię

  Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10


  Przedłużenie gwarancji

  Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC3829/10
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona
  Zwykła gwarancja
  Standardowa gwarancja producenta
  Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
  Warunki ubezpieczenia Ilość lat dodatkowego pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
  Wybierz dodatkowe ubezpieczenie
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona

  Raty

  Bank
  Kalkulator kredytowy
  Kwota kredytu
  Wpłata własna
  Ilość rat
  Wysokość raty
  0 zł

  * Obliczenia wykonywane przez kalkulator mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.