Golarka Panasonic ES-LV65-S803

Zasilanie: akumulatorowe
Czas pracy bezprzewodowej: 45 min
Czas ładowania: 60 min
Typ: foliowa
Trymer: tak
Użytkowanie: na mokro i sucho
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Darmowa dostawa

Dostępny od ręki

Zamów w ciągu

Wyślemy jutro

Złóż zamówienie przed godziną 14:00, a przesyłkę kurierską wyślemy jeszcze tego samego dnia. Paczki nadajemy tylko w dni robocze. Do realizacji zamówienia przystępujemy w momencie wybrania przesyłki płatnej przy odbiorze lub zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku bankowym.
579,95 zł

 • Nowy
Ten produkt został kupiony przez Marta przed 2 dniami
  Golarka Panasonic ES-LV65-S803
  579,95 zł

  Opis

  Dokładne golenie, delikatne dla skóry

  Trzy różne folie współpracują ze sobą, by wychwytywać i ścinać nawet trudno dostępne części zarostu. 1. Folia Quick Lift Jej zwężone krawędzie podnoszą i ścinają płasko leżące włoski. 2. Finishing Foil™ Specjalnie ukształtowana folia wykańczająca wychwytuje i ścina nawet uporczywe włoski. 3.Comb Blade Ostrze w kształcie grzebienia ścina długie włoski.

  Czujnik golenia zapewniający optymalne efekty golenia

  Czujnik określa różnice w gęstości zarostu w różnych miejscach, kontrolując moc, aby ścinać dynamicznie tam, gdzie zarost jest gęsty, a delikatnie tam, gdzie zarost jest rzadki. Dynamiczne cięcie przy dużej amplitudzie drgań wewnętrznego ostrza Delikatne cięcie przy małej amplitudzie drgań wewnętrznego ostrza W ten sposób zmniejszony zostaje nacisk na skórę, co zapewnia optymalne efekty golenia.

  Ostrza wewnętrzne polerowane przy zastosowaniu nanotechnologii

  Krawędź tnąca ostrzy wewnętrznych jest ustawiona pod kątem ostrym 30°, aby umożliwić im ścinanie zarostu u jego podstawy, co sprawia, że golenie jest niezwykle dokładne. Zastosowana nanotechnologia zapewnia doskonałą ostrość ostrzy, które napędzane są szybkim silnikiem liniowym, aby zmaksymalizować zdolność tnącą. W rezultacie gładko ścinają najbardziej wymagający zarost.

  Wielofunkcyjne ostrza łukowe zapewniające dokładne i delikatne golenie

  Ostrza są nieznacznie wygięte w podłużny łuk, aby z łatwością stykały się ze skórą twarzy nawet w przypadku miękkiego zarostu. Zapewniają one dokładne golenie pod brodą, gdzie łatwo jest przeoczyć włoski. *Kute ostrza są wykonane z hartowanej nierdzewnej stali nożowej, która jest bardzo odporna na ścieranie.

  Elastyczna głowica przylegająca do skóry twarzy

  Dopasowuje się do okolic szyi i żuchwy. Głowica jest niezwykle mobilna i z łatwością przylega lekko do nierównych partii skóry. Minimalizuje to nacisk na skórę, jednocześnie zapewniając dokładne ścinanie każdego rodzaju zarostu.

  Szybki napęd bezpośredni silnika liniowego pracujący z prędkością 14 000 cykli na minutę

  Silnik liniowy firmy Panasonic specjalnie opracowany dla golarek sprawia, że nie występuje utrata mocy i żadne włoski nie zostają pominięte, nawet w przypadku golenia gęstego zarostu. Szybki napęd silnika liniowego zapewnia gładkie, czyste golenie z prędkością 14 000 cykli na minutę.

  100% wodoszczelna / praca na mokro i na sucho

  Bezprzewodowa praca na mokro i na sucho umożliwia wygodne golenie. Ciesz się wygodą golenia na sucho lub stosuj piankę lub żel, aby uzyskać wypielęgnowaną, jedwabiście gładką skórę twarzy. Możliwość ładowania i używania pod prysznicem

  Tryb czyszczenia za pomocą drgań sonicznych

  Tryb czyszczenia za pomocą drgań sonicznych wytwarza szybkie mikrowibracje, które pozwalają w łatwy sposób dokładnie oczyścić golarkę. Drgania te są szybkie i bardzo niewielkie o prędkości 17 000 uderzeń na minutę, dlatego występuje tylko minimalne wzburzenie wody podczas usuwania resztek zarostu i łoju skórnego z wewnętrznych ostrzy. * Czyszczenie za pomocą drgań sonicznych: Wybierz ten tryb, przytrzymując główny przycisk przez około 2 sekundy.

  Specyfikacja

  System golący
  pięciokrotny - folie
  Ruchome głowice
  tak
  Zasilanie
  akumulatorowe
  Czas pracy bezprzewodowej
  45 minut
  Czas ładowania
  1,0 h
  Trymer
  wysuwany
  Sposób golenia
  na mokro, na sucho
  Możliwość mycia pod wodą
  tak
  Funkcje dodatkowe
  blokada przypadkowego włączenia, czujnik gęstości zarostu, możliwość używania z żelem lub pianką, szybkie ładowanie, wskaźnik ładowania, wskaźnik niskiego naładowania baterii
  Gwarancja producenta
  24 miesiące

  Opinie

  Masz ten produkt?

  Dodaj pierszą opinię dla Golarka Panasonic ES-LV65-S803

  Dodaj opinię

  Golarka Panasonic ES-LV65-S803


  Przedłużenie gwarancji

  Golarka Panasonic ES-LV65-S803
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona
  Zwykła gwarancja
  Standardowa gwarancja producenta
  Naprawa lub wymiana na nowy sprzęt po okresie 2 lat od zakupu
  Profesjonalna i szybka pomoc w razie awarii nawet do 5 lat
  Naprawa lub wymiana w razie przypadkowego uszkodzenia sprzętu wskutek nieszczęśliwego wypadku
  Nowy sprzęt w przypadku kradzieży z włamaniem lub rabunku
  Warunki ubezpieczenia Ilość lat dodatkowego pakietu gwarancyjnego Warunki ubezpieczenia
  Wybierz dodatkowe ubezpieczenie
  Gwarancja przedłużona i ochrona
  Gwarancja przedłużona

  Raty

  Bank
  Kalkulator kredytowy
  Kwota kredytu
  Wpłata własna
  Ilość rat
  Wysokość raty
  0 zł

  * Obliczenia wykonywane przez kalkulator mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.