BOSCH GLM 50 C - DALMIERZ LASEROWY

Maksymalny zasięg: 50 m
Dokładność pomiaru [+/- mm]: 1,5
Stopień ochrony: IP54
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Darmowa dostawa

Dostępny od ręki

Zamów w ciągu

Wyślemy jeszcze dzisiaj

Złóż zamówienie przed godziną 14:00, a przesyłkę kurierską wyślemy jeszcze tego samego dnia. Paczki nadajemy tylko w dni robocze. Do realizacji zamówienia przystępujemy w momencie wybrania przesyłki płatnej przy odbiorze lub zaksięgowania pieniędzy na naszym rachunku bankowym.
499,95 zł

 • Nowy
  BOSCH GLM 50 C - DALMIERZ LASEROWY
  499,95 zł

  Opis

  Kolorowy, a przy tym bardzo czytelny wyświetlacz LCD 1,7".

  Dalmierz firmy BOSCH model GLM 50 C to pierwszy dalmierz laserowy na rynku wyposażony w kolorowy, a przy tym bardzo czytelny wyświetlacz LCD w rozmiarze 1,7". Wszystkie pomiary oraz wybrane funkcje, czy ustawienia są wyświetlane w bardzo przejrzysty sposób co sprawia, że obsługa dalmierza jest bardzo prosta i intuicyjna.

  Wbudowany moduł Bluetooth.

  Moduł Bluetooth ozwala na radiową (bezprzewodową) transmisję danych do określonego urządzenia przenośnego, np. do smartfona, tableta, czy laptopa, zaopatrzonego w interfejs Bluetooth. Aby w pełni wykorzystać zakres funkcji dalmierza połączonego z przenośnym urządzeniem użytkownicy mają do dyspozycji opracowaną przez firmę BOSCH darmową aplikację, którą można pobrać na stronie www.bosch.pl.

  Szybkie i łatwe pomiary.

  Szeroki zakres pomiarowy i bardzo wysoka precyzja pomiaru.

  Dalmierz firmy BOSCH model GLM 50 C przeznaczony do szybkich, łatwych i co ważne, bardzo dokładnych pomiarów przy pomocy promienia laserowego. Za naciśnięciem przycisku mierzy długości, powierzchnie i kubatury, a wynik pomiaru ukazuje się na dużym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu dalmierza.

  Dalmierz GLM 50 C to jedyny dalmierz na rynku, dzięki któremu możemy dokonać pomiaru w zakresie od 5 centymetrów do 50 metrów (od 0,05m do 50m).

  Dalmierz GLM 50 C wykonuje pomiary z absolutną precyzją: na dystansie do 50 metrów mierzy długości z dokładności +/- 1,5mm. Wystarczy skierować promień lasera na punkt końcowy pomiaru, a jeśli po długości użytkownik zmierzy dodatkowo szerokość, wówczas urządzenie automatycznie obliczy powierzchnię pomieszczenia. Przy dodatkowym pomiarze wysokości, na wyświetlaczu pojawi się obliczona kubatura pomieszczenia.

  Bardzo mały i odporny na uszkodzenia.

  Dalmierz laserowy GLM 50 C jest tak mały, że z powodzeniem zmieści się w kieszeni koszuli, czy spodni, a zawarte w wyposażeniu etui z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału można przypiąć do paska, dzięki czemu przyrząd zawsze znajduje się pod ręką. Miękkie powierzchnie chwytowe typu Softgrip sprawiają, że dalmierz nie tylko doskonale leży w dłoni, ale także chronią go przed uszkodzeniem w chwili upadku na twardą powierzchnię. Konstrukcja dalmierza sprawia, że jest on odporny na uszkodzenia nawet przy upadku na beton z wysokości 1 metra, a wysoka ochrona przed pyłem i wilgocią (IP 54) sprawia, że może być wykorzystywany w ciężkich warunkach budowlanych.

  Prosta i instynktowna obsługa.

  Przy pomocy dalmierza GLM 50 C można szybko wykonać nawet do 95% wszystkich pomiarów odległości. Zrozumiałe symbole graficzne gwarantują prostą obsługę: użytkownik decyduje, czy ma zamiar mierzyć długość, powierzchnię czy kubaturę, a GLM 50 C w ciągu paru sekund wykonuje pomiar, wykorzystując do tego zaawansowaną technikę laserową.

  Pomiar ciągły długości oraz funkcja Minimum/Maksimum.

  Dalmierz laserowy GLM 50 C posiada przełącznik pomiędzy zwykłym pomiarem długości, a pomiarem ciągłym. Pomiar ciągły wykorzystywany jest w celu precyzyjnego ustalenia pomiarów, dalmierz dodatkowo posiada funkcję Minimum/Maksimum, dzięki której szybko i łatwo można wytyczyć najkrótszą i najdłuższą odległość.

  Specjalne funkcje matematyczne.

  Dalmierz laserowy GLM 50 C posiada bardzo szeroki zakres funkcji matematycznych, oprócz standardowych funkcji takich jak: jednorazowy pomiar długości, ciągły pomiar długości, pomiar powierzchni, pomiar kubatury i pomiar wysokości budynku (pojedyncze twierdzenie Pitagorasa) posiada 5 zupełnie nowych funkcji:

  1. Podwójne twierdzenie Pitagorasa – do komfortowych pomiarów z użyciem statywu oraz pośrednie obliczania wysokości (np. budynku) w miejscach trudno dostępnych

  2. Podwójne łączone twierdzenie Pitagorasa – do pomiaru wysokości częściowych, (np. pomiar odległości między oknami między 1, a 2 piętrem budynku – pomiar wykonujemy stojąc przed budynkiem)

  3. Funkcja pomiaru trapezowego – wykorzystywane np. do pomiaru pochylenia dachu

  4. Funkcja timera (samowyzwalacza) – dzięki której możemy ustawić czas opóźnienia pomiaru od 1 do 60 sekund

  5. Funkcja tyczenia – do zaznaczania powtarzających się odległości.

  Pomiar kąta nachylenia.

  Dalmierz laserowy, poziomnica cyfrowa i kątomierz cyfrowy = w jednym urządzeniu.

  Dalmierz GLM 50 C to jedyny dalmierz na rynku, który został wyposażony w specjalny czujnik nachylenia 360°, dzięki któremu użytkownik ma możliwość jednym urządzeniem wykonanie dodatkowych pomiarów takich jak:

  • wyznaczenie poziomu
  • wyznaczenie pionu
  • wyznaczenie dowolnego kąta nachylenia w zakresie od 0° do 360°
  • wyznaczenie wszelkiego rodzaju spadków i pochyłości

  Specyfikacja

  Zakres pomiarowy
  od 0,05 do 50 m
  Dokładność pomiarowa typowa
  +/- 1,5 mm
  Najmniejsze wskazanie pomiaru na wyświetlaczu
  0,1 mm
  Zakres pomiaru nachylenia kąta
  od 0° do 360° (4 x 90°)
  Dokładność pomiarowa kąta nachylenia
  0,2°
  Najmniejsze wskazanie nachylenia kąta na wyświetlaczu
  0,1°
  Czas pomiaru
  od 0,5 do 4,0 sekund
  Typ lasera
  635 nm, < 1 mW
  Klasa lasera
  2
  Stopień ochrony przed pyłem i wodą
  IP 54
  Złącze do mocowania statywu
  bezpośrednie 1/4''
  Automatyczny wyłącznik lasera
  po 20 sekundach bezczynności
  Automatyczny wyłącznik dalmierza
  po 5 minutach bezczynności
  Zasilanie
  2 x bateria R3 (AAA)
  Ciężar urządzenia
  0,100 kg
  Wymiary urządzenia
  106 x 45 x 24 mm
  Gwarancja producenta
  24 miesiące + 12 miesięcy po zarejestrowaniu produktu na stronie firmy Bosch

  Opinie

  Masz ten produkt?

  Dodaj pierszą opinię dla BOSCH GLM 50 C - DALMIERZ LASEROWY

  Dodaj opinię

  BOSCH GLM 50 C - DALMIERZ LASEROWY


  Raty

  Bank
  Kalkulator kredytowy
  Kwota kredytu
  Wpłata własna
  Ilość rat
  Wysokość raty
  0 zł

  * Obliczenia wykonywane przez kalkulator mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Art.66 §1 Kodeksu Cywilnego.